سینما

 

سخنگوی شورای صنفی نمایش خبر داد:


«اسب حیوان نجیبی است» جمعه در سالن‌های سینما به نمایش درمی‌آید

خلاصه مطلب : سخنگوی شورای صنفی گفت : فیلم سینمایی «اسب حیوان نجیبی است» به کارگردانی عبدالرضا کاهانی از روز جمعه (18 آذرماه) در گروه سینمایی عصر جدید به نمایش درخواهد آمد.

 

 
 


سخنگوی شورای صنفی گفت: فیلم سینمایی «اسب حیوان نجیبی است» به کارگردانی عبدالرضا کاهانی از روز جمعه(18 آذرماه) در گروه سینمایی عصر جدید به نمایش درخواهد آمد.

سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفت و گو با فارس گفت: به دلیل تعطیلی روز دوشنبه، امروز جلسه فوق‌العاده شورای صنفی نمایش تشکیل شد و مقرر گردید فیلم سینمایی «اسب حیوان نجیبی است» به کارگردانی عبدالرضا کاهانی از روز جمعه (18 آذرماه) در گروه سینمایی عصرجدید به جای فیلم سینمایی «پیتزا مخلوط» به نمایش درآید.

وی در ادامه افزود: فیلم‌های «33 روز» به کارگردانی جمال شورجه و «در امتداد شهر» به کارگردانی علی عطشانی از روز 23 آذرماه به ترتیب جایگزین فیلم‌ سینمایی «یه حبه قند» در گروه سینمایی استقلال و «پرتقال خونی» در گروه سینمایی قدس خواهد شد.

کاوش در ادامه به نمایش فیلم «راه آبی ابریشم» اشاره کرد و گفت: در جلسه امروز مقرر گردید فیلم سینمایی «راه آبی ابریشم» به دلیل محتوای فرهنگی و سلامتی که در آن وجود دارد یک هفته نمایش آن در گروه سینمایی آفریقا ادامه یابد.

/ 0 نظر / 7 بازدید